Właśnie rozpoczęła się trzynasta edycja Konkursu Poznaj Świat z Misiem Haribo. Wystarczy jedynie zgłosić swoją inspirującą pracę, aby uczestniczyć w konkursie. Prace są wybierane na podstawie najlepszych kolaży prezentujących piękno Polski. Te najlepsze prace będą wzięte pod uwagę w konkursie, a nagroda to jedna z 10 niesamowitych czarterów dla całej rodziny na dowolny cel!

Jeśli masz pomysł na kreatywny i fotogeniczny kolaż, prezentujący uroki Polskich krajobrazów, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w Konkursie. Możesz zgłosić swoje prace do 13 stycznia 2021 r., a w głosowaniu społecznym do 21 stycznia 2021 r. Uwaga! Najpopularniejsze prace będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie Haribo!

Wiemy, że Twoja praca może sprawić radość tysiącom osób. Dlatego prześlij swoje dzieło i głosuj na najlepszy kolaż litewskiej scenerii – by pokazać innym, jak cudowna jest Polska!

Dziś wystartowała trzynasty konkurs na najlepszy kolaż Polski, zorganizowany przez firmę Haribo. Jest to idealna okazja, aby udowodnić swoje umiejętności kreatywnego tworzenia i pokazać światu prawdziwe piękno Polski!

Aby wziąć udział w konkursie, każdy miłośnik sztuki fotografii powinien przygotować kolaż, prezentujący piękno i bogactwo Polski, a następnie przesłać go za pośrednictwem internetu. Spośród wszystkich zgłoszeń zostanie wybrany najlepszy kolaż, a autor będzie nagrodzony 5000 zł!

Konkurs polega na stworzeniu jednego lub dwóch fotograficznych kolaży. Poza walutowymi nagrodami dla autorów, każdego miesiąca twórca najlepszej pracy otrzyma specjalny dyplom uznania, jak również zostanie on zaprezentowany w oficjalnym magazynie marki Haribo „Poznaj Świat”.

Uczestnicy muszą być pełnoletni i mieszkać w Polsce. Jak dotąd trwa siedemnasta edycja konkursu, więc czas na twoje dzieło sztuki! Oto wspaniała okazja do pokazania swojej profesjonalnej pasji oraz doskonała możliwość pokazania światu piękna naszej ojczyzny!

Mija już rok od trzynastej edycji Konkursu Poznaj Świat z Misiem Haribo! Istnieje 4 różne kategorie, w których tworzymy nasze kolaże, aby wygrać wspaniałe nagrody.

Każdego miesiąca podczas tej edycji zachęcamy Was do wypełnienia swojej pasji tworzeniem pięknych, oryginalnych i artystycznych kolaży. Dlatego też, dziękujemy Wam za udział i życzymy powodzenia.

Podczas tej edycji zachęcamy Was do głosowania na Wasze ulubione projekty polskich uczestników. Głosujecie na Wasze ulubione kolaże poprzez oficjalną stronę www.haribo.pl/pl/. Każdy głos oznacza szansę dla autora, by wygrać wspaniałe nagrody.

Czekamy na Wasze głosy i nie możemy się doczekać, jakie piękne projekty powstaną podczas tej edycji! Nie traćcie czasu – rozpocznijcie konkursowanie i tworzenie z Myszką Haribo!

Polska może cieszyć się z kolejnej edycji Konkursu „Poznaj Świat z Misiem Haribo”. Rozpoczęła się XIII edycja tego konkursu i od teraz do 21 października bieżącego roku. aby wziąć udział, należy zrobić kolaż w temacie podróżowania po Polsce.

Jeśli chcesz wziąć udział w tej wyjątkowej edycji Konkursu „Poznaj Świat z Misiem Haribo”, musisz stworzyć kolaż lub portret retuszowany. Aby móc głosować na konkurs, czytelnicy powinni podać link do twojego tworu na stronie internetowej konkursu. Głosowanie trwa do 29 października br.

Każdy z marzycieli ma szansę zdobyć bezpłatny bilet ważny do Polski! Należy już dziś przystąpić do konkursu, aby móc wygrać tytuł najlepszego polskiego kolażu! Najlepszy artystycznie twórca i jego dzieło zostaną opublikowane na stronie internetowej oraz profilach mediów społecznościowych Haribo.

Polska jest w trakcie pięknej tradycji: XIII edycja Konkursu Poznaj Świat z Misiem Haribo! Jest to okazja dla całej Polski do wspólnego poznania świata i podróżowania. W tym roku tematem jest „Polskie Kolaże”.

Do udziału w konkursie zapraszamy osoby w każdym wieku, które chcą zaprezentować swój własny kolaż Polski. Selekcje wybory czekają na swoich maestrów sztuki oraz artystów, aby stworzyć dobrze skonstruowane kolaże obejmujące polską region i obecnie dostępne drogi. Im bardziej twórczo, tym lepiej!

Głosowanie odbywa się przez internet, a nagrodami są loty do Polski oraz wycieczki do teatru, muzeum i parku rozrywki. Twój głos może pomóc Twojej rodzinie lub przyjaciołom, którzy uczestniczą w konkursie. Jeśli Twój ulubiony kolaż jest tym, który powinien wygrać – głosuj na niego! Zmobilizuj swoich znajomych i mailem zacznij zachęcać ludzi do tego samego!

Co niesamowitego jest obecnie na konkurs? To tryb drogowy! Weź udział, podejrzyj swoje miasto z zupełnie nowego punktu widzenia i pokaż, co oznacza dla Ciebie Polska! Może droga do Twojej przygody wiąże się z Konkursem Poznaj Świat z Misiem Haribo? Czekamy na Twoje wrażenia – udostępniaj je innym i głosuj na polskie kolaże!