Sportowa Akademia Misia Haribo rozpoczyna swoją trzynastą edycję Konkursu Poznaj Świat. W tym roku będzie to jeszcze większy i lepszy konkurs, w którym dzieci w wieku od 6 do 13 lat będą miały okazję poznać świat i różne kultury.

Misia Haribo zachęca dzieci do udziału w tegorocznym konkursie. Celem konkursu jest nie tylko czerpanie radości z podróży dookoła świata, ale również poznawanie nowych ludzi i innych kultur z całego globu.

Aby wziąć udział w Konkursie Poznaj Świat, dzieci muszą wypełnić prosty formularz na stronie internetowej Akademii Misia Haribo oraz przesłać na adres konkursowy do 10 sierpnia 2020 roku. Konkurs obejmuje zgadywanie piosenek, odgadywanie haseł i pytań oraz tworzenie krótkich filmów o podróżach.

Osoby, które ukończą tegoroczną edycję Konkursu Poznaj Świat otrzymają pięć specjalnych nagród – a jeśli odpowiedzi są prawidłowe, nagroda główna to lot dookoła świata dla dwojga ze specjalnymi gościnnymi przygodami. Co więcej, pierwsza piątka w Każdej Kraju (razem 25 osób) otrzyma dodatkowe prezenty od marki Haribo.

Kompleksowy regulamin i informacje na temat XIV edycji Konkursu Moje Podróże można znaleźć na stronie internetowej Akademii Misia Haribo. Pamiętaj, aby sprawdzić najnowsze informacje lub wiadomości e-mailowe, aby uzyskać szybkie i terminowe informacje o konkursach.

Konkurs Poznaj Świat Misia Haribo jest idealną okazją dla małych podróżników, by pogłębić swoje zainteresowanie kulturami innych narodów, poznawać nowe ludzi i miejsca oraz cieszyć się niesamowitą przygodą, jaką jest lekcja turystyki!

Akademia Misia Haribo rusza z XIII edycją konkursu Poznaj Świat! Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1 – 3 szkół podstawowych, gdzie chętni dzieci mogą wykazać się swoją wiedzą i kreatywnością. Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz online, a następnie do 11 maja nadesłać swoje prace według ustalonych kryteriów.

Nagrodami mogą być atrakcyjne zabawki edukacyjne oraz inne upominki dotyczące geografii i różnorodności kulturowej! Celem tego przedsięwzięcia jest zapoznanie młodych uczestników z odległymi zakątkami naszej planety oraz promowanie tolerancji i szacunku dla innych narodowości. Inicjatywa ma charakter edukacyjny, a także przekazuje pozytywne wartości rodzinne i prospołeczne.

Akademia Misia Haribo jest wspaniałym projektem dla młodych ludzi, prezentującym swiat w piękny i interaktywny sposób. Tradycyjnemu nauczaniu towarzyszy tu element ciekawostki i detale kulturowe oraz cechy odmiennych narodowości. Oczekujemy na Wasze prace i mamy nadzieje, ze dołożycie swojego wkładu, by rozbudzić ciekawość świata w młodym pokoleniu!

Akademia Misia Haribo właśnie rusza ze swoją XIII edycją nagradzanego konkursu Poznaj Świat. Jest to już trzynasty rok z rzędu, kiedy to misie Haribo organizują tę edukacyjną zabawę dla dzieci w całej Polsce.

Ten cykl bezpłatnych warsztatów, które będzie można odwiedzić w okresie od lutego do lipca, jest skierowany do dzieci w wieku 5-12 lat pragnących poznać świat w oryginalny i ciekawy sposób. W trakcie każdego spotkania czekać na nich będą interaktywne warsztaty edukacyjne, dzięki którym poznają nowe zwyczaje i obyczaje innych kultur, a także języki.

Uczestnicy Konkursu Poznaj Świat Mają okazję do nauki poprzez zabawę i poznawanie nowych informacji pod opieką zespołu profesjonalnych instruktorów. Warsztaty obejmują gry, filmy edukacyjne i prezentacje multimedialne, a także inne aktywności interaktywne. W programie również jest konkurs wiedzy szczegółowo dotyczący każdego tematu prezentowanego na warsztatach. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Akademia Misia Haribo serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi z całej Polski do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Poznaj Świat. Jeśli chcecie państwo poznać świat w trakcie przygody pełnej przygody i zabawy – nie ma lepszej okazji niż ta!